Ana Sayfa
Hakkımızda
Paket Ürünler
Kiralama Şartları
Sözleşme
Bağlantılarımız
Teklif İste
Bize Ulaşın
Mekanik Köpek Koşubandı
Sözleşme

KOŞU BANDI KİRALAMA SÖZLEŞMESİ


BURAK KARA (Bundan böyle kiraya veren olarak anılacaktır.) ile diğer tarafta………………………………………………………….. ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………… Adresinde mükim …………………………………………………...............................bundan böyle kısaca kiracı olarak anılacaktır.

Aşağıda yer alan şekilde koşubandı ve techizat kiralama sözleşmesi yapılması hususunda tam bir anlaşmaya varmışlardır.

SÖZLEŞMENİN KONUSU
Bu sözleşmenin konusu kiraya veren tarafından kiracı şahsa istekte bulunulan koşubandı ve techizatları aşağıdaki şart ve koşullar dahilinde kullanılmak amacı ile kiraya verilmesidir.

KİRA KONUSU
İş bu sözleşmeye konu olan koşubandının sözleşmesinin imzalanmasına mütakip ilgili kanun ve yönetmeliklerin zorunlu kabul ettiği bütün donanımlara sahip olacak şekilde gerekli techizatla koşubandı kiracının kullanımına sunulmuştur.


Kiracı kullanımında oluşabilecek her türlü arızalar , kiraya veren tarafından giderilecektir.
Bunun için ek bir ücret talep edilmeyecektir.


ÜRÜNÜN TESLİMİ
Koşubandı müşteri ev adresine teslimi ücretsiz olarak yapılıp , kira bitiminde ücretsiz olarak adresten teslim alınacaktır.

KULLANIM ŞEKLİ

Koşubandı evde tek kişi ve günde toplam 1,5 saat kullanılmak üzere kiraya verilmiştir.hafif endüstriyel yada ticari amaçla kullanılamaz.
koşubandını kullanmadan önce sizin yaşınıza ve sağlık durumunuza uygun gelecek olan kullanım hızını ve süresini uzman tavsiyesine
göre ayarlayın.yürürken göğsünüzde sıkışma veya göğüs ağrısı,düzensiz nabız,nefes daralması,baş dönmesi veya başka türlü rahatsızlık
hissettiğiniz takdirde derhal durun! Koşubandını kullanım esnasında oluşabilecek sağlık problemleri vaya yaralanmalardan firmamız sorumlu değildir.


KİRA BEDELİ VE ÖDEME ŞEKLİ
Kiracı kira konusu koşubandı için ürün tesliminde kira bedelini bir defada peşinen öder.

KİRALAMA BEDELİ


PAKET 1 85 KG STANDART KOŞUBANDI  
PAKET 2 100 KG OTOMATİK EĞİMLİ KOŞUBANDI X
PAKET 3 120 KG OTOMATİK EĞİMLİ KOŞUBANDI  
PAKET 4 DİK KONDİSYON BİSİKLETİ  
PAKET 5 ELİPTİK KONDİSYON BİSİKLETİ  

MARKA ................................................................................ Koşubandı / Bisiklet
SÜRE   ................................................................................ Ay süre ile kiraya verilmiştir.
KİRA BEDELİ........................................................................ TL Nakit / K.Kartı ile Tahsil Edilmiştir.

DEVİR YASAĞI
Kiracı kira konusu koşubandı ve techizatını hiçbir şekilde aynı yada farklı koşullarda üçüncü kişilere devredemeyecektir. ………………………………………………………………............ tarihinde imzalanan iş bu sözleşme 2 nüsha olarak hazırlanmıştır.

KİRAYA VEREN                                                                                                                         Kullanıcı - KİRACI